Matka Milina (29) iz Štedrice u Dubrovačkom primorju u nedjelju je ugrizao poskok, jedna od najopasnijih otrovnica. No ova priča ima i neobičan dodatak. Matku je to treći put da ga je poskok ugrizao, piše Dubrovački dnevnik.
Ovoga puta opasna zmija ugrizla ga je u desnu ruku dok je u svom vrtu brao rajčice.
Prvi put ga je poskok ugrizao prije desetak godina, svega nekoliko dana prije svadbe njegova rođaka na koju je planirao ići. Zmija je bila sakrivena u gumi automobila koji je bio parkiran blizu njegove kuće. Tada je zadobio ugriz na lijevoj ruci.
"Osjećate vrtoglavicu, ne znate gdje ste, u kojem ste svijetu. Naravno i kako se bojite. Ruka mi je bila jako otekla, bila je modra", prisjeća se Milin, koji je tada imao 19 godina.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....