Žeže danas, Bogami, dobro. Posebice unutar dubrovačkih gradskih zidina i po Stradunu čiji je kamen oko podne ugrijan taman za na njemu ispeči pizzu. Uz zatvorene trgovine i suvenirnice zbog praznika antifašističke borbe, turisti kao i domaći ‘stjerani‘ su u hlad, jer po suncu hodati može se jedino uz zaštitini faktor 50.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....