Unatoč vrućini, jakom suncu i najavi toplinskog vala, mnogi su se odlučili za boravak na plaži i otvorenom tijekom dana. Upozorenja im ne predstavljaju problem, jednostavno plaža i more su kombinacija koja se traži i gotovo.
U Srebrenom su na praznik plaže pune, pila se kava, u hladovini tražilo mjesto više, a oni hrabriji i otporniji na vrućinu odlučili su se za šetnju u predvečernjim satima.
Ugođaj pogledajte u fotogaleriji.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....