Nogomet‘VATRENIMA‘ BOD NA STARTU KVALIFIKACIJA ZA EURO

Tužna sudačka nadoknada: još naš kapetan nije zauzeo mjesto na klupi, a Wales je izjednačio, te smo ostali bez dva boda

25. ožujka 2023. - 22:49

Luka Modrić je izašao iz igre, doživio ovacije. Igrala se treća minuta sudačke nadoknade. Hrvatske je vodila s 1:0 pogotkom Andreja Kramarića od 28. minute, ali nije na kraju slavila. Još naš kapetan nije zauzeo mjesto na klupi, a Wales je izjednačio na 1:1, te smo ostali bez dva boda.

Hrvatska na rasprodanom i raspjevanom Poljudu, do pogotka gostiju, bila je bolja, baš bolja, ali je samo jednu priliku iskoristila, a Wales svoju drugu...

Za tri dana Hrvatska igra u gostima kod Turske, koja je na startu slavila kod Armenije 2:1. Još je u skupini Latvija. Dvije najbolje reprezentacije skupine idu na Euro...

HRVATSKA - WALES 1:1

SPLIT Stadion Poljud. Gledatelja 33.474. Sudac: João Pinheiro (Portugal).

Strijelci: 1:0 Kramarić (28), 1:1 Broadhead (90+3)

HRVATSKA (4-3-3): Livaković - Juranović, Šutalo, Gvardiol, Sosa - Modrić (od 90.+3 Majer), Brozović, Kovačić (od 76. Pašalić) - Kramarić (od 76. Vlašić), Livaja (od 53. Musa), Perišić

WALES (4-4-2): Ward - C. Roberts, Mepham, Rodon, N. Williams - Ampadu, Wilson (od 64. Thomas), Ramsey (od 64. Burns), Morrell (od 90.+2 J. James) - D. James (od 64. Broadhead), Moore (od 70. Bradshaw)

Metković Nikša Martinac, desetljećima je već u Savezu, uz Vatrene, pazio je na svaki detalj uoči početka utakmice na Poljudu