StoryEditorOCM
Film & TVCINEMARK U KINU

‘Lilo i Stitch‘ (2025.): Svemirac sa srcem

Piše Marko Njegić
30. svibnja 2025. - 17:01

Stitch je jači i od jednog Ethana Hunta. “Lilo i Stitch” (“Lilo & Stitch”) nadmašio je osmu “Nemoguću misiju” u premijernom vikendu prikazivanja u američkim i svjetskim kinima, iako su oba filma zajedno ostvarili fenomenalan utržak na kinoblagajnama, podsjećajući na trijumfalno simultano otvaranje “Barbie” i “Oppenheimera”.

Ne samo da je “Lilo i Stitch” zabilježio treći najbolji start za jedan igrani (“live action”) remake Disneyjeva animiranog klasika nakon “Kralja lavova” i “Ljepotice i zvijeri”, nego je u prva četiri dana zaradio više nego nes(p)retna nova “Snjeguljica” u cijelosti.

FILM: Lilo&Stitch; fantazija; SAD, 2025. REŽIJA: Dean Fleischer Camp ULOGE: Maia Kealoha, Sydney Elizebeth Agudong DISTRIBUCIJA: Blitz OCJENA: ***

Izvorni “Lilo &...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
04. lipanj 2026 08:24