Šime Elez voli pažnju javnosti, pa je s njom ovaj put podijelio muku na računjednoga dijela svoga tijela, koji mu je problematičan na visokim ljetnim temperaturama.
Šime je tako objavio selfie s plaže u plavim "mudantinama" s fokusom na - dlakavi torzo.
"Nema mi ništa draže nego džemper liti na +40 navuć na sebe kad iden na more" - napisao je uz ove prizore.
Šime je prethodno na Instagramu pokazao impresivne rezultate nakon mjesec dana intenzivne tjelovježbe.
"Od prvog treninga do ove slike je prošlo 30-ak dana. Ali 30-ak dana reda, rada i discipline", poručio je uz dvije fotografije. Na jednoj je vidljiva njegova trenutna zaista isklesana figura, a na drugoj je pokazao kako je izgledao u "opuštenijoj fazi".
Još kad je ulazio u RTL-ov show "Gospodin Savršeni", koji ge je proslavio puno više nego što je i sam mislio da hoće, Šime je isticao koliko mu je blizak sportski način života.
"Volim fizičke aktivnosti otkako znam za sebe. Konstantno sam u pokretu i ne mogu stajati u mjestu i ne raditi ništa, postanem nervozan. Trčim, radim treninge, ronim... Sve mi to dođe kao ispušni ventil", ustvrdio je Elez tada.
Šime Elez, čijoj je popularnosti doprinijela i povezanost s Majom Šuput u jednoj fazi, završio je preddiplomski studij na Ekonomskom fakultetu u Splitu
Odrastao je sa starijim bratom Jakovom, te dvije mlađe sestre, Lucijom i Anom, i svi su, kako uvijek ističe, velika podrška jedni drugima.
"Tijekom djetinjstva bili smo sami brat i ja... Većinu vremena provodio sam izvan kuće, na kvartovskom igralištu s ekipom iz škole. Sestre su došle kasnije, pred kraj moje osnovne škole", otkrio je svojedobno Šime.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....