Murterini popili petardu u svom dvorištu

Piše K. G.
14. siječnja 2017. - 12:18

Murter – Novo vrijeme  1:5 (1:1)
Strijelci: 1:0 Lipotica (3′), 1:1 Musinov (15′), 1:2 Kazazić (27′), 1:3 Musinov (31′), 1:4 Osredkar (32′), 1:5 Bajrušović (33′)
Novo Vrijeme je uvjerljivom pobjedom na Murteru, u prvoj utakmici osmine finala malnogometnog Kupa Hrvatske opravdalo ulogu favorita i došlo na korak do plasmana na završni turnir. Istina, Murter je poveo već u 3. minuti golom Lipotice, da bi se na odmor otišlo s rezultatom 1:1 koji postavlja Musinov u 15.minuti!.Otpor domaćina Makarani su slomili u nastavku kada golovima Kazazića, Musinova, Osredkara i Bajrušovića dolaze do velikih 1:5. Prednost je to koja ne ostavlja prevelike nade otočanima uoči uzvrata u Makarskoj. Odnosno, tom pobjedom Novo Vrijeme je širom otvorilo vrata završnog turnira, na kojem će nastupiti po treći put u nizu.

18. travanj 2024 19:20