Mali nogometMali nogomet

Super važna tri boda: Crnica upisala prvu pobjedu protiv Zagoraca

Piše Izvor: mnk.crnica
28. listopada 2018. - 00:37

Prije početka same utakmice održana je minuta šutnje su preminulu suprugu dugogodišnjeg istaknutog klupskog člana Dragana Mišića. Utakmica je počela sjajno da domaće sjajnim pogotkom Protege već u 22. sekundi utakmice. Nakon nepune dvije minute Vuković zabija za 2:0. Crnica zatim poklanja "inditekt" gostima koji jednostavno zabijaju za smanjenje rezultata 2:1. Prednost od dva zgoditka odmah je vratio Vukičević zabivši efektno za 3:1.

Umjesto da se rezultatski odvoji Crnica u 8. minuti još jednom velikodušno daruje i Gamilec zabija za 3:2. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao iako su gosti imali i izrazitije prigode. Početak drugog poluvremena protekao je mirno, a onda u 23.minuti sjajna uigrana akcija Crnice koju u pogodak pretvara kapetan Dragan Vuković.

Nakon pogotka Vukovića pomalo nevjerojatno je da se ništa bitnoga nije dogodilo do kraja utakmice. Crnica je uspjela obraniti svoju mrežu i na kraju teško, ali zasluženo proslaviti prvu prvenstvenu pobjedu u ovoj sezoni.

MNK CRNICA - MNK JESENJE - 4:2 (3:2)

Prva HMNL - 4.kolo

S.D. Baldekin; gledatelja: 300

Subota, 27.10.2018. u 20:30 sati

Suci: Josip Dujmić (Rijeka), Sendi Soldatić (Potpićan), Stjepan Lukin (Krk), Sanja Lončarić (Rijeka)

Delegat: Vladimir Romić (Otočac)

MNK CRNICA: Mišković, Škugor N., Protega, Vuković(kap), Radić, Radaj, Marčić, Vukičević, Škugor I., Jelovčić B., Perić; trener: Mladen Perica Štrla

MNK JESENJE: Končevski, Cvilko, Presečki(kap.), Rumbak, Puljek, Kovačec, Janžek, Gamilec, Strabić; trener: Branko Digula

Strijelci: 1:0 Protega 1', 2:0 Vuković 2', 2:1 Gamilec 5', 3:1 Vukičević 5', 3:2 Gamilec 8', 4:2 Vuković 23',

19. travanj 2024 19:54