NogometVRUĆE GLAVE U OSIJEKU

Otkrivamo detalje sukoba u loži: Za sve je kriv čovjek u dresu Hajduka, natpis na majici skoro izazvao tučnjavu

Piše Nikola Patković/SN
2. lipnja 2024. - 21:51

Nogometaši Šibenika pobijedili su na gostovanju u osječkom Gradskom vrtu Zrinski Osječko s 2:0, time su osvojili naslov prvaka Prve nogometne lige i nakon jednogodišnjeg izbivanja osigurali povratak u Hrvatsku nogometnu ligu, među deset najboljih hrvatskih klubova, pišu Sportske novosti

Šibenik je poveo u 35. minuti pogotkom Josipa Majića iz kaznenog udarca, a konačnih 2:0 u 77. je minuti postavio Ivan Božić.

Nakon što je sudac Jović dosudio kazneni udarac u prvom poluvremenu, eskaliralo je u svečanoj loži. Prema riječima svjedoka, u VIP loži sjedila je jedna muška osoba u Hajdukovu dresu. Kada je Šibenik poveo, muškarac je podigao taj dres ispod kojeg se mogao vidjeti pogrdan natpis upućen Slavoncima. Na to je reagirao domaći navijač koji je želio ući u fizički obračun te ga je potom gađao plastičnom bocom.

Situaciju je morala smiriti interventna policija, što dovoljno govori o vrućim glavama koje su bile akteri divljačkog okršaja.

Spomenimo i da je cijelom okršaju svjedočila i NBA zvijezda Dario Šarić.

19. lipanj 2024 17:30