StoryEditorOCM
ObalaDVIJE ŽENE

Besramnice su danima operirale u dalmatinskom biseru; sad su ‘pale‘ nakon pet obrađenih žrtava

Piše Split SD
17. srpnja 2026. - 14:23
AI Ilustracija
Prati slobodnadalmacija.hr na Googleu

Policijski službenici Policijske postaje Trogir dovršili su kriminalističko istraživanje nad dvjema ženama koje se sumnjiči za seriju džepnih krađa počinjenih na području Trogira tijekom protekla dva tjedna.

Riječ je o 42-godišnjakinji i 41-godišnjakinji, hrvatskim državljankama koje nemaju prijavljeno prebivalište u Republici Hrvatskoj. Policija ih sumnjiči da su u razdoblju od 24. lipnja do 15. srpnja počinile ukupno pet krađa novčanika.

Prema rezultatima istrage, osumnjičene su koristile nepažnju građana te su iz džepova i torbi svojih žrtava krale novčanike s novcem i osobnim dokumentima.

Ukupna materijalna šteta procjenjuje se na oko 2.600 eura.

Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja protiv obje osumnjičene bit će podnesena kaznena prijava nadležnom Općinskom državnom odvjetništvu zbog sumnje u počinjenje kaznenih djela krađe.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
17. srpanj 2026 14:25