Klasika. Čim grane proljetno sunce, Dalmacija, posebice njezin priobalni dio, pretvori se u veliku bauštelu. Kopa se i krpa na sve strane. Bez svrhe i smisla.
Sad će, naravno, biti buke. Jer, samo zločest čovjek, a k tome i neznalica, ovo naše kopanje i krpanje može proglasiti besmislenim.
Odvratno. Ne čitajte te gluposti. Srećom da razvoju i napretku ništa ne može stati na put. Pa ni kvarni ljudi. Progres je nezaustavljiv! A ovo što se sada na dalmatinskim cestama, ulicama i plažama događa, to što novinar posprdno naziva kopanjem i krpanjem, i nije ništa drugo nego progres. Uostalom, bagerom se, ako niste znali, krči put do blagostanja. A ne pisaćim strojem.
Ipak, na vama je, slobodno birajte. Evo, već za koji dan. Bageri ili pisaći strojevi. Nije teško. Iskoristite bl...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....