StoryEditorOCM
Obalasvi njegovi ljudi

Trogirski gradonačelnik predstavio listu za Gradsko vijeće: Jako je važno da građani, osim glasa meni, daju glas i listi

Piše Županija SD
14. svibnja 2025. - 12:39

Ante Bilić, aktualni gradonačelnik Trogira i kandidat za novi mandat, predstavio je listu broj 3 za Gradsko vijeće. Ističe da se radi o spoju iskustva i mladosti, o ljudima koji svaki na svoj način već daju doprinos zajednici, a uskoro će to raditi i formalno kroz Gradsko vijeće.

- Na listi se nalazi devet imena iz prethodnog mandata, što jasno pokazuje stabilnost, koheziju i međusobno povjerenje koje imamo. Pokazuje da smo složni, da nema sebičnosti te da je javni interes iznad svega - naglasio je Bilić.

Listu osvježavaju i četiri nova imena: profesorica glazbe i voditeljica klape Trogir, dr.sc. Jelena Buble, potpredsjednica MO Čiovo Ivana Viljac, najveći trogirski poduzetnik Ante Piteša te Ivica Gagula, predsjednik MO Mastrinka.

- To su ljudi koji već sudjeluju u javno...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
04. lipanj 2026 00:19