StoryEditorOCM
Otocizaredale dojave

Drama na Hvaru: policajci u civilu krenuli u akciju usred dana, sve je promatralo 10 vjernica iz obližnje crkve...

Piše Hajdi Karakaš Jakubin/JL
21. srpnja 2025. - 22:55
ilustracijaŽeljko Hajdinjak/Cropix
Prati slobodnadalmacija.hr na Googleu

Dileri na otoku Hvaru, posebno s početkom ljetne sezone i navalom turista, iz dana u dan strepe hoće li ih otočki policajci u civilu presresti na cesti ili im banuti na vrata sa sudskim nalozima.

Jednoj od takvih scena svjedočilo je desetak vjernica krajem prošlog tjedna koje su se u pola bijela dana, unatoč zvizdanu, nalazile u zoni crkve i s velikim interesom promatrale aktivnosti hvarskih policajaca, piše Jutarnji.

Jer policija je imala nalog za pretres obiteljske kuće koju koristi 45-godišnja rođena Zagrepčanka Maja R., a koji je uslijedio nakon što su se zaredale dojave o sumnjivim osobama u njihovoj ulici koje kolaju i potom odlaze užurbanim korakom iz njihova pitoreskonog mjesta u središnjem dijelu otoka.

Na kraju ni policija iz njihove ulice, točnije iz dvorišta s p...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
23. srpanj 2026 22:39