StoryEditorOCM
Splitevo i gdje

FOTO Uhvaćen na djelu! Splićani počeli snimati sugrađane u ‘nečasnim‘ radnjama - crno na bijelo... Nema druge

Piše split sd
22. lipnja 2026. - 11:33

Nema kraja mini-deponijima po Splitu, naročito kako se zahuktava ljetna sezona, a diljem grada možemo vidjeti glomazni otpad koji građani bacaju po nedozvoljenim površinama. 

Tako je splitska "Čistoća" na Facebooku objavila fotografije novog sramotnog iskrcavanja otpada, a kako kažu, zainteresiranost sugrađana da se stane na kraj nelegalnom odlaganju otpada sve je veća.

– Savjesni građanin poslao nam je fotografije kombija iz kojeg bezobrazni i neodgovorni sugrađanin iskrcava otpad te odlaže uz spremnik u Ulici Moliških Hrvata. Na originalnoj fotografiji vidljiva je registracijska oznaka vozila te je isto proslijeđeno Komunalnom redarstvu.

Također, po posljednjoj fotografiji postoje indicije da je iz obližnje ustanove odložen karton izvan spremnika, na što je upozoreno redarstvo – pišu.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
22. lipanj 2026 11:42