Dinamo pobjedom protiv Gorice pomogao Rijeci i Hajduku, hat-trick Gavranovića

16. svibnja 2021. - 21:22

U posljednjem susretu 35. kola Prve HNL Dinamo je pobijedio Goricu sa 3-0 zakompliciravši borbu za Europu uoči posljednjeg kola. Sva tri gola za 25. pobjedu hrvatskog prvaka zabio je Mario Gavranović (3, 33, 90+2).

Neopterećeni Dinamo nije mario previše prema europskim ambicijama Gorice koja je pobjedom mogla osigurati treće mjesto i plasman u Europu.

Iako su "Modri" još prije tjedan dana osigurali novi naslov, a u srijedu ih očekuje finale Kupa protiv protiv Istre 1961, momčad Damira Krznara je bila dominantna.

Gosti su poveli već u trećoj minuti. Marko Tolić je između dvojice braniča uposlio Gavranovića, a švicarski reprezentativac lijepo zabio za 1-0. U 13. minuti zaprijetio je i domaćin, Babec je pucao, no Zagorac je obranio. Deset minuta kasnije pucao je Mudrinski, ali por...

24. travanj 2024 20:58