Dugopolju bod protiv Varaždina, Solin na gostovanju u Vinkovcima imao tri gola prednosti i izgubio utakmicu

27. studenog 2021. - 17:07

Tradicija brzog mijenjanja na samom vrhu drugoligaške ljestvice se nastavila pa su tako nogometaši Dubrave Tim Kabel zasjeli na vrh Druge HNL.

U aktualnom 14. kolu Dubrava TK je kao domaćin svladala Opatiju, posljednju momčad s ljestvice, s 1-0, a gol vrijedan dolaska na tron zabio je Alghoul u 10. minuti.

Do sada vodeći Varaždin je ove subote otišao na teško gostovanje u Dugopolje, a tvrdi dvoboj je završio bez pogodaka.

Potpuno suprotna bila je utakmica na Krimeji gdje je Orijent 1919 pobijedio Croatiju iz Zmijavaca s 3-2 u dvoboju s dva preokreta. Poveo je domaćin golom Senčara u 25. minuti, ali gosti su do kraja poluvremena okrenuli i poveli 2-1 (Mrkonjić iz jedanaesterca i Gudelj). U drugom poluvremenu je uslijedio novi preokret, ovaj put u izvedbi igrača Orijenta 1919, koji ...

24. travanj 2024 19:13