Domaći nogometizbornik zadovoljan

Igor Bišćan: Bilo je teško, ali su zbog toga bodovi slađi

8. listopada 2021. - 22:59

Igor Bišćan, izbornik Hrvatske U-21, izjavio je nakon kvalifikacijske pobjede za Euro protiv Norveške (3-2) kako su njegovi momci do tri boda došli teško, ali je time pobjeda slađa.

Iako je Hrvatska U-21 vodila u Varaždinu 2-0 i 3-1 do kraja je strepila za slavlje protiv nezgodnog suparnika. No, mladi hrvatski nogometaši su uspjeli u naumu čime su i dalje stopostotni u skupini A (s tri pobjede u tri utakmice).

„Bila je ovo teška utakmica za nas. Znali smo što nas čeka, znali smo na koji način igra Norveška, koje su kvalitete našeg suparnika. Dobro smo otvorili utakmicu i u prvom poluvremenu smo dosta dobro izgledali. No, iako smo nakon prvih 45 minuta imali 2-0 mislim da smo još bolje i izglednije šanse imali u drugom poluvremenu. Kod 2-0 smo primili pogodak i tada smo se malo po...

03. lipanj 2024 06:39