Domaći nogometnogometna farsa

Igrale su samo samo deset minuta: Riječanke u Osijek došle sa sedam igračica pa kad im se jedna ozlijedila prekinut je dvoboj

Piše SN
4. listopada 2018. - 18:51
osijek_avaldsens1-130818

Rezigniranost blaga je riječ za ono što su Osječanke i Osječani osjećali nakon subotnje utakmice 2. kola!

U ionako komornoj atmosferi prouzročenoj iznenadnom smrću, dan ranije, dugogodišnjeg člana i pomoćnog trenera ŽNK-a Osijek Branka Perkovića, aktualne prvakinje Hrvatske ipak su odlučile ugostiti ekipu Rijeke koja je u Industrijsku četvrt doputovala sa sedam igračica, a kako se u desetoj minuti prigodno ozlijedila Rahela Vego sudac je morao označiti kraj susreta. Tada je rezultat već glasio 3:0 za Osijek kakav bi bio registriran i da Riječanke nisu došle, ali su odlučile načiniti trošak puta i prihvatljivo izgubiti ne izloživši se oduzimanju bod(ov)a čuvajući ‘bonus’ za neko slično neugodno gostovanje, a moguće i domaći susret.