Domaći nogometriječ izbornika

Jarni nakon poraza na startu Eura: ‘Bilo je dobro, žao mi je momaka, a kalkulacija više nema‘

19. svibnja 2023. - 12:23

Zaslužili smo više od poraza, a emocionalno i fizički smo se dosta potrošili, rekao je Robert Jarni, izbornik hrvatske nogometne reprezentacije do 17 godina koja je porazom otvorila nastup na Euru u Mađarskoj.

U prvom susretu skupine D Engleska U17 je svladala Hrvatsku U17 s 1-0, a utakmica je odlučena vrlo rano. U osmoj minuti jedini je pogodak postigao Nwaneri.

Mladi Englezi su mogli povećati vodstvo krajem prvog dijela, ali je jedanaesterac Goldinga u 41. minuti obranio hrvatski vratar Jan Hlapčić.

U nastavku dvoboja Hrvatska U17 je bila bolja, a nabolje šanse su u samoj završnici propustili Rimac i Živković. Pritom je Rimac u 89. minuti pogodio gredu.

"U prvom su dijelu Englezi bili bolji i dominantniji, premda su imali samo dva udarca u okvir vrata. Potom smo popričali u s...

17. lipanj 2024 13:40