Juniori Dugopolja pogotkom u 90. minuti slavili protiv Dinama, Hajduk sve bliži tituli i Ligi prvaka

18. travnja 2021. - 16:01

Juniori Dugopolja senzacionalno su na svom terenu svladali Dinamo 1:0 golom Ivana Budića u 90. minuti i tako su dodatno primaknuli vršnjake Hajduka tituli i Ligi prvaka.

Pet kola prije kraja juniori Hajduka imaju šest bodova više od Dinama koji je odigrao susret više, Hajduk ima 58 bodova iz 21 odigranog susreta, Dinamo 52 (22).

Momčad trenera Marijana Budimira u subotu je sa 6:1 svladala Inter uz dva gola Marina Ljubičića i četiri asistencije Ivana Ćubelića. Do kraja prvenstva juniori Hajduka moraju na teška gostovanja kod Osijeka, izravnog rivala Dinama i Rijeke, a ugostit će Sesvete i Dugopolje.

20. travanj 2024 11:43