Domaći nogomet32. kolo hnl-a

Lokomotiva rutinski pobijedila Varaždin i privremeno skočila na drugo mjesto, Slaven Belupo lagano protiv Istre

30. lipnja 2020. - 20:55

U susretu 32. kola Prve HNL Lokomotiva je pobijedila Varaždin sa 2-0 ostvarivši važnu pobjedu u borbi za drugo mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka.

Lokomotiva je ovom pobjedom barem privremeno preuzela drugu poziciju s tri boda više od Hajduka kojeg večeras očekuje neugodno gostovanje u Gorici.

Golove za 'lokose' zabili su Indrit Tuci (45+2) i Kristijan Jakić (85).

Lokomotiva je dominirala veći dio susreta i posve zasluženo je stigla do bodova. No, prvu veliku priliku imali su gosti u 28. minuti nakon što je Novoselac pucao glavom nakon kornera, no Kolinger je 'počistio' s gol linije. Lokomotiva je uzvratila u 39. minuti. Tolić je iz slobodnog udarca pogodio vratnicu, a u nastavku akcije Tuci je promašio prazan gol.

Albanac se iskupio u posljednjim trenucima prvo...

25. travanj 2024 13:34