Domaći nogometBundesliga

Mandžukić s dva gola zapaprio "svojima"

8. ožujka 2014. - 18:33
U sklopu 24. kola prve njemačke nogometne lige Bayern je kao gost sa 6-1 razbio Wolfsburg naših Ivana Perišića i Ivice Olića, a dva je pogodak u slavlju Bavaraca zabio i bivši "vuk" Mario Mandžukić.

Hrvatski je napadač započeo susret na klupi za pričuve, a u igru je ušao u 57. minuti pri rezultatu 1-1. Manje od 10 minuta bilo mu je potrebno da postigne svoj 15. bundesligaški pogodak ove sezone.

Arjen Robben uposlio je na desnoj strani napada bavarske momčadi Rafinhu, koji je potom ubacio loptu u sredinu šesnaesterca na nekih 13 metara. Mandžukić ju je precizno smjestio u donji desni kut gola prizemnim udarcem.

Četrnaest minuta kasnije, nakon što je Thomas Müller postigao svoj drugi pogodak na utakmici za 5-1, Mandžukić je zabio svoj 16. gol ove sezone u Bundesligi. Loptom...
21. rujan 2024 09:27