Neuspješan dan za dalmatinske ‘prvoligaše‘: Dugopolje i Croatia Zmijavci poraženi u Zagrebu

Piše T. Dobrinić, M. Ninić
1. listopada 2022. - 19:59

Protiv Dugopolja nogometaši Jaruna zabilježili su četvrtu ovosezonsku pobjedu, a treću u nizu na stadionu Lučkog na kojem igraju svoje utakmice kao domaćini. U prvom poluvremenu mreže su ostale netaknute, a prigoda je bilo naročito od strane Jaruna. U tom razdoblju igre u nekoliko navrata opasno je prijetio Florucz, ali nije uspio svladati vrlo dobrog gostujućeg vratara Silića. Gosti iz Dugopolja su opasno zaprijetli u 12. i 21. minuti preko Torresa i Đukića no ostalo je 0:0.

Od samog početka drugog poluvremena inicijativa je u potpunosti bila na strani Jaruna, a u 47. minuti gosti su ostali bez svog vratara Silića koji se prigodom obrane udarca Florucza ozlijedio pa je na vrata Dugopolja stao pričuvni vratar Lukač. U 65. minuti Jarun je došao u zasluženo vodstvo. Matej Mam...

27. travanj 2024 15:29