Domaći nogometkriza se nastavlja

Osijek ponovno kiksao: Bjeličina momčad dvaput vodila, Ivušić na kraju morao spašavati bod

14. kolovoza 2022. - 21:03

U pretposljednjoj utakmici 5. kola Hrvatske nogometne lige Osijek i Varaždin su u Gradskom vrtu odigrali 2-2.

Svi pogoci pali su u drugom poluvremenu. Poveo je Osijek u 57. minuti, a strijelac je bio Vedran Jugović. No, osam minuta poslije Varaždin je izjednačio golom Frana Brodića. U 77. minuti novo vodstvo Osječanima donio je Dion Drena Beljo, da bi u 83. minuti Karlo Perić snažnim i preciznim udarcem sa 16 metara pogodio za konačnih 2-2.

Prvo poluvrijeme dvoboja Osijeka i Varaždina malo je toga ponudilo kad je u pitanju ljepota nogometne igre, a najznačajniji događaj bila je teška ozljeda gostujućeg kapetana Igora Postonjskog u 24. minuti.

Mijo Caktaš je bio s jedne strane, a Postonjski s druge. Obojica su išli prema lopti, Caktaš je uklizao i odbio loptu, a Postonjski je ...

19. travanj 2024 05:21