Domaći nogometslavonski derbi

Osijek pobijedio Cibaliju i vratio se na treće mjesto

20. studenog 2016. - 18:02
cibalia_osijek30-201116

U prvoj nedjeljnoj utakmici 16. kola Prve HNL nogometaši Osijeka su slavili u Vinkovcima kod Cibalije s 2-0 (0-0) i vratili se na treće mjesto.

"Slavonski derbi" pripao je Osječanima koji su znali iskoristiti velike pogreške obrane Cibalije. Osijek je poveo u 61. minuti u akciji u kojoj je Perošević u izglednoj prilici pogrešno zahvatio loptu, pa Knežević glavom pogodio vratnicu, a odbijenu loptu Muzafer Ejupi napokon sproveo u mrežu. U prvoj minuti sudačke nadoknade Gabrijel Boban je pogodio za konačnih 2-0 nakon tragikomične pogreške vratara domaćih Matkovića kome je prilikom ispucavanja lopta prošla kroz noge, pa bivšem napadaču Zagreba nije bilo teško zatresti mrežu.

Vodi Rijeka s 41 bodom, Dinamo ima 36. Osijek je treći s 33, Hajduk četvrti s 31 bodom, a Cibalij...

28. rujan 2024 18:51