Palermo - Inter 1:1, pogodak Kovačića

22. rujna 2014. - 01:02
U susretu trećeg kola talijanskog nogometnog prvenstva Palermo i Inter su na stadionu Renzo Barbera odigrali 1-1, a pogodak za milanski sastav postigao je hrvatski reprezentativac Mateo Kovačič.

Domaćin je poveo golom Franca Vazqueza već u 3. minuti nakon velike pogreške Nemanje Vidića. Srpski stoper se poigravao u kaznenom prostoru što je iskoristio Vazquez, oduzeo mu loptu, te odličnim udarcem svladao Samira Handanoviča.

Inter je izjednačio sjajnim pogotkom Matea Kovačića tri minute prije kraja prvog poluvremena. Kovačić je mrežu Stefana Sorrentina zatresao prizemnim udarcem s 20-tak metara. Bio je to njegov drugi pogodak ove sezone nakon što je u prošlom kolu postigao pogodak i Sassuolu. U drugom poluvremenu najbliže golu bili su domaćini, no Vazguez je u 72....
05. srpanj 2024 05:40