Domaći nogometprate lidera

Rijeka veliki preokretom u završnici stigla do pobjede: Josip Drmić pokazao golgetersku klasu kaznivši pogreške obrane ‘farmaceuta‘

11. rujna 2021. - 21:11

U susretu 8. kola Prve HNL Rijeka je u subotu na domaćem terenu nakon preokreta svladala Slaven Belupo sa 2-1. Oba gola za Rijeku postigao je Josip Drmić (78, 85), a strijelac za goste bio je Nedim Hadžić (64).

Prvu priliku imao je  Slaven u 10. minuti, kada se Brković našao u dobroj poziciji u kaznenom prostoru, ali njegov udarac prošao je uz vratnicu.

Na novu prigodu čekalo se 20 minuta. Napadač Rijeke Prince Ampem je ubacio s lijeve strane, a Čerin  sa 12 metara puca pored gola.

U 37. minuti gosti su zaprijetili preko Grgića, ali njegov pokušaj iskosa bio je neprecizan.

Najveću priliku Rijeka je imala 40. minuti kada se Tomečak probio po desnoj strani i prizemnim ubačajem u kaznenom prostoru pronašaoa Abassa, ali on je neprecizan.