Solin poražen na gostovanju u Zagrebu, slavila je Kustošija

Piše T. Dobrinić
20. veljače 2021. - 19:29

Prekrasan dan  s temperaturom zraka kao da je kasno proljeće dočekao je nogometaše Kustošije i Solina u prvoj utakmici u Kustošiji u nastavku drugog dijela prvenstva 2. HNL.

Od prve minute obje momčadi su nametnule jak tempo, a gosti iz Solina zaigrali su otvoreno u jasnoj želji da svom domaćinu uzvrate za poraz u prvom dijelu prvenstva kad je Kustošija u Solinu pobijedila sa 2:1. Već u 5. minuti gosti su vrlo opasno zaprijetili preko Franića no nakon njegovog udarca lopta je završila u korneru.

Deset minuta kasnije nakon ubačaja Barade s desne strane Mattova je igrao rukom nakon čega je sudac Kurtović pokazao na bijelutočku s koje Ljubanović vrlo sigurno pogodio lijevi donji kut za vodstvo Kustošije. U 24. minuti nakon akcije Brodića i Ljubanovića lopta je došla do Šlogara k...

20. travanj 2024 14:47