Domaći nogometneka se vesele

Srbi se rugaju, pitaju se što je to sinoć Hrvatska osvojila u Kairu, evo naslova

Piše Sport SD
27. ožujka 2024. - 12:00

Hrvatski izbornik Zlatko Dalić bio je sretan nakon sinoćnje pobjede, izjavio je da su njegovi nogometaši pokazali dobru igru i zajedništvo u Kairu pa se zadovoljni vraćaju s peharom osvojenog prijateljskog ACUD kupa.

Nakon što je u polufinalu svladala Tunis boljim izvođenjem jedanaesteraca, Hrvatska je u utorak navečer pobijedila u finalu domaćina Egipat rezultatom 4:2.

- Bilo je prelijepo. Prvo jer smo osvojili turnir i igrali dobro, a drugo jer je to bilo pred 80.000 navijača, bile su Dalićeve riječi.

Dok Vatreni uživaju nakon osvojenog turnira, jedan srpski medij pita se što je to osvojila Hrvatska.

- Hrvati slavili kao prvaci s peharom: Nitko nije čuo za natjecanje koje su osvojili, naslov je teksta koji je objavio Mondo Sport.

U tekstu su objasnili kako se radi o natjecanju pod okriljem FIFA-e, čime ima neku vrijednost i ozbiljnost. Dodali su i kako je ovo prvi trofej hrvatske nogometne reprezentacije u povijesti, što nije istina.

25. travanj 2024 13:38