Domaći nogometveć se oprostili

Veliki šok za Narančaste u Kupu! Prošlosezonski finalist ispao protiv trećeligaša, primili dva gola u produžecima

Piše S. A.
27. rujna 2023. - 18:31

Iz kupa je ispao i lanjski finalist - Šibenik. Kup je vrag, iznenađenja vrebaju. Na prvoj prepreci u ovoj sezoni zapeli su Šibenčani, u proljeće su igrali finale i izgubili od Hajduka u Rijeci sa 0:2, a sad su poraženi 3:4 u Križevcima od Radnika.

Susret je u regularnih 90 minuta donio neodlučan rezultat 2:2, Šibenik je gubio sa 0:1, pa poveo, preokrenuo na 2:1 do poluvremena, ali su domaći izjednačili pred kraj na 2:2.

Krenulo se u produžetke, dva brza gola domaćina i samo još jedan Šibenčana pred kraj produžetaka postavili su konačan rezultat na 4:3 za Radnik što znači i eliminaciju dalmatinskog predstavnika, lanjskog finalista Šibenika.

28. travanj 2024 01:02