Domaći nogometzanimljiva objava

Vratar BSK-a nevjerojatnom je pogreškom poklonio bod Croatiji, pogledajte što su mu Zmijavčani poručili nakon utakmice

Piše SPORT SD
20. studenog 2023. - 09:57

Crotia Zmijavci jučer je odigrala neriješeno (1:1) s BSK-om u 15. kolu SuperSport Prve NL, a utakmicu je obilježila nevjerojatna pogreška gostujućeg vratara Aleksandra Vukelića.

Gosti su poveli u 47. minuti golom Dominika Solića, a Croatia je izjednačila u 82. minuti golom Tomislava Gudelja. Vukelić je nakon slobodnog udarca domaćih uhvatio loptu i legao na travnjak. Potom je išao staviti loptu na vrh peterca misleći je ispucati. Ali Gudelj je pratio što radi Vukelić i iskoristio nepažnju vratara BSK-a te zabio za izjednačenje.

Pogrešku vratara BSK-a pogledajte OVDJE.

Njegov potez, koji se ne viđa baš često, skupo je stajao ekipu iz Bijelog Brda, a Croatia je nakon utakmice povukla sportski potez te na svom Instagram profilu objavila poruku podrške 18-godišnjem Vukeliću.