StoryEditorOCM
Hajdukkonferencijska liga

VIDEO Odavno Bijeli nisu bili ovako blizu, poruka je jasna: ‘Tribine i teren neka dišu kao jedno!‘

Piše Sport SD
18. kolovoza 2026. - 11:28
Joško Ponoš/Cropix
Prati slobodnadalmacija.hr na Googleu

Pred Hajdukom je dvomeč s poljskim Rakowom, u play-offu Konferencijske lige. Prvi susret igra se na Poljudu 20. kolovoza (21 sat), uzvrat je 27. kolovoza u Poljskoj. Pobjednik ide u skupinu Konfererncijske lige, poraženi se oprašta od Europe.

Odavno Bijeli nisu bili ovako blizu, prošlo je 16 godina otkako su izborili plasman u neko europsko natjecanje, bio bi to veliki uspjeh. Jučer je krenula prodaja ulaznica za ogled na Poljudu, nema sumnje da će tribine biti pune, navijači s nestrpljenjem očekuju utakmicu.

Hajduk se oglasio na društvenim mrežama, poslali su poruku navijačima....

‘Pjesmom do nove pobjede. U četvrtak nas čeka prva od dvije utakmice koja potencijalno otvara vrata povratku Hajduka na europske travnjake. Od početka sezone smo vjerovali da možemo, a vjerujemo i dalje. Vaša glasna podrška, od ulaska na stadion i prve pjesme pa sve do posljednjeg sučevog zvižduka, neka bude vjetar u leđa našim Hajducima. Tribine i teren neka dišu kao jedno! Za Hajduk. Za ime, grb, boje i ljubav koja ne prolazi već 115 godina. Vidimo se na Poljudu‘, stoji u objavi Hajduka.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
18. kolovoz 2026 11:32