Hajdukraport s posudbe

Dva ‘solinska‘ hajdukovca izašla već na poluvremenu, mladi stoper pogodio u svoju mrežu nakon bizarne greške vratara

Piše Ivan Renić
28. svibnja 2024. - 22:22

Radomlje je završilo sezonu, pa su tako Madžid Šošić, Elvis Letaj i Ivan Krolo već na odmoru. Hajdukov slovenski partner trebao je ispasti u niži rang, ali je spletom sretnih birokratskih okolnosti ipak ostao u elitnom razredu slovenskog nogometa. Solin je, pak, i službeno ispao u treći razred hrvatskog nogometa. Pred njima je još samo posljednje kolo. Sezone su završili i ‘tići‘ u inozemstvu...

Marko Capan (Široki Brijeg, 20)

Odigrao cijelu utakmicu u remiju svoje momčadi i Sarajeva (2:2) u posljednjem 33. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Jere Vrcić (Hajduk, Solin, 19)

Odigrao prvo poluvrijeme u porazu Solina od BSK-a (0:1) u pretposljednjem 32. kolu Supersport Prve NL. Na poluvremenu ga zamijenio Đolonga.

Mate Antunović (Monza, 20)

Završio sezonu s Monzom na 16. mjestu talijanske Primavere. U 26 nastupa zabio 10 pogodaka.

Mate Antunović, golgeter iz Otrić-Seoca, otkrio nam je istinu o odnosu s Bokšićem: Nikad mi nije bio menadžer

Karlo Sentić (Ordabasy, 22)

Propustio utakmicu svoje momčadi i Atyraua (0:0) u prvom kolu kazahstanskog Liga kupa.

Marko Capan je završio svoju posudbu u Širokom Brijegu

Vojko Bašić/Cropix

Toni Silić (Šerif, 20)

Završio sezonu sa Šerifom na drugom mjestu moldavskog prvenstva. Upisao 12 nastupa.

Hajdukov dragulj iz vratarske dinastije otisnuo se na istok: ‘U Šerifu imamo sve!‘; pred njim je ključno ljeto...

Boško Jemo (Lecce, 19)

Završio sezonu s Lecceom na 13. mjestu talijanske Primavere. Skupio 13 nastupa i zabio dva pogotka.

Borna Buljan (Hajduk, Solin, 19)

Odigrao 88 minuta u pobjedi Hajduka nad Lokomotivom (5:2) u posljednjem 36. kolu Supersport HNL-a. U 88. minuti umjesto njega priliku za debi dobio Bezeljak.

Borna Buljan dobio je priliku pri kraju sezone nakon brojnih ozljeda

Tom Dubravec/Cropix

Šimun Hrgović (Hajduk, Solin, 20)

Propustio utakmicu Hajduka i Lokomotive (5:2) zbog ozljede koju je zaradio na zagrijavanju.

Niko Đolonga (Solin, 20)

Odigrao drugo poluvrijeme u porazu Solina od BSK-a (0:1). Na poluvremenu ušao umjesto Vrcića.

Nije samo na Poljudu bila turbulentna sezona, Hajdukov partner klub saznao je sjajnu vijest

Mateo Jurić-Petrašilo (Hajduk, Solin, 19)

Odigrao 88 minuta u pobjedi Hajduka nad Lokomotivom. Zabio autogol u 51. minuti nakon Buljanove pogreške. U 88. minuti zamijenio ga Ferro.