Hajduk protiv Žiline u prvoj utakmici prvog pretkola Europske lige vodi s 2:0, a strijelac drugog gola bio je Dalisson de Almeida, novo pojačanje koje je stiglo ovoga ljeta iz Cordobe.
Brazilski napadač zatresao je mrežu na samom početku drugog poluvremena, no pažnju je privukao i jedan neobičan detalj na njegovom dresu. Umjesto ispravnog imena "Dalisson" (s dva slova "S"), na leđima mu je pisalo "Dallison" s dva slova "L".
Zanimljivo je da je prilikom službenog predstavljanja u klubu igrač nosio dres s pravilno otisnutim imenom, sa dva slova "S". Ostaje nejasno je li riječ o naknadnoj namjernoj izmjeni ili se jednostavno potkrala tiskarska pogreška prilikom izrade dresa za ovu utakmicu.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....