HajdukBudimirova vojska

Ništa od trostruke krune: juniori Hajduka ispali iz Kupa u polufinalu, izgubili prvi put nakon pola godine

Piše Ivan Renić
11. travnja 2023. - 13:52

Hajdukovi juniori poraženi su u polufinalu Kupa protiv Lokomotive, te je tako završio san o trostrukoj kruni ove sezone. Domaći su bili bolji s 3:2 u susretu u kojemu se sve najvažnije dogodilo u prvom dijelu. Naime, svih pet pogodaka palo je u prvom poluvremenu. A jedino značajno u nastavku bio je promašen kazneni udarac Lokomotivinog Žilinskog koji je tukao visoko preko Buljanovog gola.

Bili tići u vodstvo su došli već u drugoj minuti preko Kavelja. No, veselje nije trajalo dugo jer je u sedmoj stvari na početak vratio Sušak. Lokomotiva je okrenula rezultat preko Matijevića koji je bio precizan u 17. Minutu prije odlaska na predah za Hajduk je opet bio precizan Kavelj. Uzbuđenjima tu nije bio kraj. Tek što su krenuli s centra, juniori Lokomotive ekspresno su se vratili u v...

16. lipanj 2024 13:46