Košarkaiznad obruča

Četvrti poraz u nizu: 'žutima' u izravnom dvoboju za play-off Lovćen bio previsoka prepreka

21. studenog 2018. - 22:59
split_lovcen2-211118

Vrlo loše izdanje Splita te četvrti uzastopni poraz. U direktnom okršaju s rivalom u borbi za mjesto u play offu, izuzev dijelom druge četvrtine, Split nije ni izbliza izgledao kao sastav koji pretendira na mjesto među četiri najbolje momčadi lige.

Niti u jednom trenutku "žuti" nisu vodili. Poslije samo sedam minuta nakon koša Vrbice na semaforu je stajalo 7:19. Jedini tračak nade bila je druga četvrtina. Nakon što su u prvoj četvrtini gosti pogađali i iz svlačionice, imali šut 6/9 za tricu te 14 koševa viška, Split se tada serijom 13:2 primaknuo na samo 31:33. Mogao je i povesti da nije bilo serije gluposti, izgubljenih lopti u kontrama, promašenih slobodnih bacanja. A onda im se to obilo u glavu u trećoj četvrtini kada su nastavili serijom napadačkih i obrambenih pogrešaka. Nako...

02. srpanj 2024 21:02