Košarkaaba druga liga

Sedmi gostujući poraz 'žutih': imali su sve u svojim rukama i prosuli, pa se onda raspali u produžetku

2. siječnja 2020. - 23:03

Siječanj je tek krenuo, a već je sasjekao Splitove šanse za doigravanje Druge ABA lige.

Na gostovanju u Cetinju kod Lovćena “žuti” su sve što su stekli prosuli u posljednjoj minuti i onda izgubili nakon produžetka. Nošen Tonijem Perkovićem i Jamelom Morrisom, koji su briljirali većim dijelom posljednje četvrtine, Split je poveo 82:73 nešto manje od četiri minute prije isteka vremena. Njih dvojica bili su nezaustavljivi, ubacujući tricu za tricom. Vodio je Split i 85:77, pa i 89:84 pedesetak sekundi do kraja. Međutim, ni to nije bilo dovoljno momčadi Ivice Skelina.

Đukanović je ubrzo stavio tricu, ali je onda Latković napravio tehničku. Ipak, Washington je promašio slobodno bacanje, a nije ni Perković pogodio iz dodatnog napada. Tu je već pošteno “mirisalo” na najcrnji scen...

02. srpanj 2024 20:59