Košarkasjajni marić

Splićani dobili derbi kola; Skelin: Roko može značajno pomoći svim ovim momcima

Piše FRANE VULAS
5. siječnja 2021. - 21:38

U derbiju kola u kojem su tražili revanš za poraz u Zadru Split je došao do mnogo teže izborene nego što konačni rezultat to možda sugerira. Split je bio oslabljen, bez Lukovića (dobio je udarac u kuk) i Vrankovića koji se ozlijedio na zagrijavanju (istegnuti kvadriceps).

Međutim, najmanji problemi Splita bili su izostanci. Tek u nastavku kada je pod košem potpuno izdominirao Marić okrenuli su „žuti” utakmicu na svoj mlin. Marić je ukupno zabio čak 36 koševa, od čega 15 u ključnoj trećoj četvrtini, uz osam skokova. Ključna je bila serija 11:0 kojom je Split u 28. minuti poveo 59:48.

- U prvom poluvremenu imali smo puno izgubljenih lopti i nismo kontrolirali skok. Bili smo nervozni, u susret smo ušli sa smanjenom energijom. Nakon susreta protiv Partizana imali smo ...

19. travanj 2024 08:37