Rukometprvenstveni dvoboj

Splićanke se vratile iz ponora: imale su i napad za pobjedu, ali ne smiju biti nezadovoljne ni s bodom

20. siječnja 2021. - 20:17

Kad je početkom drugog poluvremena najefikasnija igračica utakmice Tea Jalušić odvela Koku na 18:13, a onda u 42. minuti i na 22:18, činilo se da će bodovi ostati u Varaždinu, no rukometašice Splita 2010 u samo pet minuta došle su do egala (23:23). Od tog trenutka do kraja utakmice Koka bi povela, a Split svaki put izjednačio. Tako je bilo i u pretposljednjoj minuti kada je Stojanov postavila konačnih 28:28. Imale su gošće i napad za pobjedu, ali ne smiju biti nezadovoljne ni ovakvim ishodom. S ovim bodom Splićanke su na ukupno 11, pete su u poretku Prve lige i prilično daleko od zone ispadanja, što je za njih najvažnije.

25. travanj 2024 01:31