Košarkaprvenstveni dvoboj

Sve im je ulazilo: ‘žuti‘ u nevjerojatnoj su šuterskoj večeri stigli su do pobjede nad Goricom

Piše Ivan Renić
8. listopada 2021. - 21:48

Košarkaši Splita u nevjerojatnoj su šuterskoj večeri stigli su do pobjede nad Goricom rezultatom 88:72 u 4. kolu HT Premijer lige. Gosti na Gripama nisu imali ozbiljnije šanse protiv raspoloženog Splita koji je susret završio sa 64 posto (16/25) šuta za tri poena! „Žuti“ su tako rutinski slavili u prvoj od dvije utakmice koje ih očekuju u samo tri dana.

Prednost je na početku susreta prelazila s jedne na drugu stranu. Gorica je imala minimalno vodstvo pred sam kraj prve četvrtine, no Mclean i Perković s dvije trice vraćaju vodstvo domaćinu. U drugoj četvrtini uslijedila je prava tricaška serija. Split ih je ubacio pet i u jednom trenutku vodio s 19 razlike. Gorica je do kraja poluvremena smanjila na minus 10, ponajprije zahvaljujući raspoloženima Cvitkoviću i Kalajžiću....

23. travanj 2024 14:49