Košarkautučeni obradović

Trener Partizana otkrio što je rekao igračima prije nego što su prosuli 16 poena prednosti, točno to im se dogodilo

Piše SPORT SD
11. svibnja 2023. - 07:11

Trener Partizana Željko Obradović bio je vidno utučen poslije poraza u majstorici play-offa Eurolige od Reala u Madridu. Real je u petom susretu četvrtfinala porazio Partizan sa 98:94 i u seriji na tri pobjede slavio sa 3:2.

Partizan je dobio prve dvije utakmice u Madridu, Real je uzvratio s dva slavlja u Beogradu, a sinoćnja peta, odlučujuća utakmica, koja se ponovo igrala u Madridu, otišla je na stranu domaćina. Premda je beogradski sastav na poluvremenu imao 16 razlike (55-39), a na otvaranju treće četvrtine i velikih +18 (59-41).

Obradović je prvo istaknuo kako je unatoč svemu ponosan na svoje igrače.

"Pokazali su još jednom da imaju karakter. Ponosan sam na momčad, igrali smo dobru košarku. Izgubili smo večeras kontrolu nad utakmicom. Imali smo dobre šuteve. Kevinov šu...

26. svibanj 2024 04:01