Košarkaaba liga

‘Žuti‘ pružili blijedu predstavu na gostovanju kod Mornara i u Split se vraćaju poraženi

Piše Ivan Renić
21. studenog 2021. - 19:38

Košarkaši Splita poraženi su od Mornara rezultatom 81:65 u 9. kolu ABA lige. Bila je to blijeda večer splitske momčadi s tek jednim svijetlim periodom u prvoj četvrtini. Domaći su bolje otvorili susret i poveli šest razlike. „Žuti“ su se ekspresno vratili povezavši nekoliko trica. Mornar je u tom razdoblju za tri bi ona šutu 0/6.

Šuterska suša domaćih nije mogla trajati zauvijek. Probudili su se u drugoj četvrtini i preuzeli kontrolu nad utakmicom. Na poluvrijeme su Crnogorci otišli s osam poena prednosti, najviše zahvaljujući Šehoviću koji se „raspištoljio“ s četiri trice u 10 minuta.

U nastavku nismo vidjeli preokret. Split se nije uspio nametnuti i nastavio je tonuti. Premalo je bilo raspoloženih, a u igri ih je držao samo Barič. Na koncu treće četvrtine M...

22. travanj 2024 16:05