Ostaloodbojkaški klasik

Kaštelani žele napraviti još jedno iznenađenje u Zagreb: ‘Stvorili smo pobjednički gard, idemo po titulu’

Piše Ivan Renić
23. travnja 2022. - 11:30

Ribola Kaštela i zagrebačka Mladost. Dva su stara znanca i nabolje što hrvatska odbojka može ponuditi. Prva utakmica odbojkaškog „El Clasica” na rasporedu je danas u Zagrebu u 18 sati.

Nevjerojatno zvuči podatak da su Kaštelani u polufinalu bili na samo set od eliminacije. Osječka Mursa lako je s 3:0 u setovima pobijedila prvu utakmicu. U drugoj su u Kaštel Starom vodili 2:0. Činilo se da Kaštelani nemaju snage i kako će Mursa sve riješiti u dvije utakmice glatkim rezultatom.

Međutim, prevarili su se. Odbojkaši Ivana Rančića započeli su veliki preokret i s tri vezana seta izborili majstoricu u Osijeku. Tamo su se opet našli u zaostatku. Dobili su domaći prvi set, no povijest se ponovila. Hrabri gosti opet su, malo po malo, okrenuli rezultat u svoju korist i izborili velik...

09. svibanj 2024 06:06