OstaloEUROVOLLEY 2021

Nakon još jedne sjajne predstave Hrvatska i Italija u borbi za prvo mjesto u skupini

Piše Dražen Žura
24. kolovoza 2021. - 19:31

Savršen niz ostvarile su odbojkašice Hrvatske na Europskom prvenstvu, četiri pobjede iz jednako toliko utakmica, ali su im reprezentativke Mađarske dijelom pokvarile dojam, jer su našim curama uzele jedan set.

U srijedu navečer(21 sat), očekuje nas ogled s Italijom, odnosno, bitka za prvu poziciju u skupini „C”. U dosadašnjim susretima Talijanke imaju bolji omjer, međutim, domaći teren na Višnjiku to bi mogao promijeniti.

Odmah na otvaranju prvog seta, Mađarice su uhvatile prednost od tri poena, našim djevojkama podosta toga nije polazilo od ruke, stoga su i otišle u minus ( 11:15).

Onda se krenulo bolje servirati, radile su to odlično Samanta Fabris i Laura Miloš, dok smo opet iskazali napadačku ujednačenost, tri igračice po četiri poena, Božana Butigan, Matea Ikić i Mil...

07. listopad 2024 09:22