Ostalofutsal

Novo vrijeme je upisalo prvi poraz, Square slavio protiv Torcide, Vrgorčani razočarali

Piše Ivan Renić, Mate Primorac
19. prosinca 2022. - 07:11

Stanoinvest Pula - Novo vrijeme 2:1

U posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva Novo vrijeme je upisalo prvi poraz. Tijesno su izgubili od Puležana u utakmici s malo pogodaka, ali puno prilika. U 12. minuti precizan je iz blizine bio Daniel Moravac. Makarani su potom pritiskali, tražili izjednačenje. Do njega su i došli u zadnjoj minuti prvog dijela. U gužvi koja je nastala u kaznenom prostoru najbolje se snašao Suton i pogodio za 1:1. Uzbuđenja je bilo i u drugom poluvremenu, no na novi gol trebalo je čekati do 40. minute. Pritisnuli su Puležani pred kraj, a to im se isplatilo jer je Gašpar u namjeri da zaustavi pokušaj, zabio u svoju mrežu. Usprkos porazu, Makarani su i dalje na prvom mjestu s četiri boda više od Crnice.

Strijelci:  1:0 Da. Moravac (12), 1:1 Suton (20)...

26. svibanj 2024 18:38