Ostalološa vijest

Odbojkaši Ribole Kaštela poraženi od osječke Murse

Piše Ivan Renić
14. listopada 2022. - 23:59

Odbojkaši Ribole Kaštela poraženi su od osječke Murse s 0:3 (23:25, 15:25, 14:25) u utakmici trećeg kola Superlige. Bio je to prvi susret dvostrukog programa u Kaštel Starom.

Naime, već sutra Ribolu očekuje zaostala utakmica drugog kola protiv Rovinja.

Mursa s pravom slovi za jednog od glavnih favorita za naslov. Dokazali su to i pobjedom nad Kaštelanima koji su u novu sezonu ušli s jako mladom ekipom. Talentiranu momčad posložio je trener domaćih Ivan Rančić, ali protiv raspoloženih Osječana nije išlo.

Najbolju igru kaštelanski odbojkaši pružili su u prvom setu, a pred sam kraj imali su i prednost (23:22). No, gosti su odgovorili s tri vezana poena i uzeli prvi set, a tako, pokazalo se, i prelomili utakmicu. Sljedeća dva glatko su otišla na stranu Murse. U drugom Ribola...

09. svibanj 2024 17:47