Ostalofutsal

Prve utakmice četvrtfinala prvenstva: veliki preokret u biokovskom derbiju, prvaci rutinski poveli

Piše Jakov Kovačević, Darko Rapić, Vedran Babić
19. travnja 2021. - 07:55

Makarani su u biokovskom derbiju nakon dramatične završnice savladali Vrgorac.

Početak je obilježilo nekoliko prilika jednih i drugih, a onda je u 12. minuti Kozarić izveo aut za Vrgorac, a lopta se odbila od neopreznog Baškovića i završila u njegovoj mreži za prednost „nebeskoplavih. Domaći se nisu ni oporavili od šoka, a minutu kasnije su već primili drugi gol. Nakon slobodnog udarca Martinca lopta je došla do Pervana koji ju je sa 10 metara zabio pod gredu za 0:2.

Prosvjedi gostiju

Domaći su u nastavku zaigrali bolje i u 29. minuti postigli dva pogotka i poravnali. Horvath je na dodavanje Brkića svladao Marka Vukovića za 1:2, a tek što se krenulo sa centra Brkić je ostao sam pred vratima Vrgorca i pospremio loptu u prazna vrata za 2:2.