Ostaloodbojka

Splićani imaju za čime žaliti, u Osijeku su imali 2:0 u setovima, od borbe za naslov oprostila se i Ribola Kaštela

Piše Darko Rapić
17. travnja 2021. - 20:03

Odbojkaši Splita i Ribole Kaštela zaključili su prvenstvo na nesretan način – oba kluba izgubila su u trećoj polufinalnoj utakmici doigravanja za prvaka.

Splićani imaju za čime žaliti u raspletu cijele situacije. Na gostovanju kod Murse Osijek izgubili su rezultatom 3:2 (25:21, 25:21, 17:25, 21:25, 18:20) i tako na tužan način zaključili sezonu, onu koja je mogla ispisati povijest njihova kluba. Nakon svih propuštenih šansi u Splitu, momci Fabijana Ćosića su u Osijeku imali golemih 2:0 u setovima.

Domaćin je do tada bio neprepoznatljiv, a gostima je sve polazilo od ruke. Međutim, kolo sreće okrenulo se u nastavku utakmice - Mursa se još jednom provukla 'kroz iglene ušice' i s tri uzastopna osvojena seta ušla u finale.

Splićani su u odlučujućem setu herojski spasili ...

24. travanj 2024 04:37