RukometSP egipat

Francuska se namučila sa Alžirom, domaćini jači od Rusa

20. siječnja 2021. - 20:07

U dvobojima 1. kola skupine 3 druge fazeSvjetskog prvenstva rukometaša Francuska je pobijedila Alžir s 29-26 (16-14), dok je u skupini 4 domaćin Egipat porazio Rusiju s 28-23 (15-8).

Francuzi su se jako namučili s Alžircima, koji je u 20. minuti vodio s 9-5, a sredinom drugog dijela i s 23-22. U samoj završnici je Francuska ipak došla do pobjede nakon što je Fabregas pogodio za 28-26.

Fabregas, Mahe i Mem postigli su po četiri gola za Francuze, dok je Berkous bio prvi strijelac Alžira sa sedam pogodaka.

Francuzi vode u ovoj skupini sa 6 bodova, dok Portugal ima 4 i utakmicu manje.

Egipćani su iznenadili Ruse i to zahvaljujući sjajnom igrom u prvom poluvremenu, kojeg su dobili s čak 15-8. Mamdouh (8) je bio prvo ime kod Egipćana, dok je Kosorotov s osam golova predvodio R...

24. travanj 2024 17:23