Rukometnapokon pobjeda

Hrvatska u dramatičnom susretu slavila protiv Islanda: ‘kauboji‘ preokrenuli rezultat pa umalo prokockali pet golova prednosti

Piše PSD, Ivan Renić
24. siječnja 2022. - 17:05

Hrvatska rukometna reprezentacija pobijedila je Island rezultatom 23:22. Bio je to potpuni preokret „kauboja” nakon mršavog izdanja u poluvremenu. Ipak, bez drame nije moglo. Strepili smo do doslovno do posljednjih sekunda, a gol za pobjedu zabio je Ante Gadža!

Island je nastavio tamo gdje je stao protiv Francuske koju su senzacionalno „pregazili” s osam razlike (29:21). Poveli smo 1:0 i to je do kraja prvog dijela ostala naša jedina prednost. Bezidejnost naših u napadu rezultirala je velikom prednošću Islanđana već u 15. minuti. Zaostajali su „kauboji” pet golova (5:10). Prijetila nam je katastrofa, na postavljenu zonu nisu mogli pronaći rješenje.

Mijenjao je Horvat, tražio rješenje s klupe, ali jednostavno nije išlo sve do pred kraj kada smo zaigrali sedam na šest....

22. travanj 2024 17:05